KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 7764132
nr 776 4132
Björn Berg
(1923-2008), Sverige
Etsning, Björn Berg (1923-2008), signerad, 65/75, motivets mått: 22x32
Utrop:
300 kr
måndag 10 september 2012
kl 17:36:22
Björn Berg
Läs mer om Björn Berg